Профілактика отруєнь хімічними речовинами

Date: 17 грудня 2021 о 13:33
Author: Дяк Л. О.
198 views

На виконання листа Володимирецького управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області від 03.12.2021 року № 17/17-01-13/222-21 «Щодо профілактики отруєнь хімічного походження», відповідно до вимог Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», з метою попередження отруєнь хімічного походження адміністрацією та класними керівниками Зеленівської гімназії було проведено роз’яснювальну роботу серед вчителів, здобувачів освіти та батьків здобувачів освіти про небезпеку отруєння речовинами хімічної природи, заборону їх поширення серед здобувачів освіти.
Класними керівниками проведено заходи для здобувачів освіти про отруєння хімічними речовинами та їх наслідки: урок обережності «Як вберегти себе від отруєння хімічними речовинами та ліками» (1 клас), перегляд презентації «Будьте здорові» (2 клас), інформаційна хвилинка «Ознаки отруєння. Перша допомога при отруєнні хімічними речовинами» (8 клас), бесіда «Профілактика хімічних отруєнь. Наслідки» (5 клас), бесіда «Як поводитися з хімічними речовинами» (7 клас), бесіда-застереження «Отруєння побутовою хімією в дитини: що робити та як запобігти» (3 клас), бесіда «Запобігання отруєнь хімічними речовинами» (4 клас), інформаційна хвилина «Профілактика отруєнь хімічного походження» (5-9 класи), інформаційна хвилина «Запобігання отруєнь хімічними речовинами» (9 клас), бесіда «Запобігання отруєнь дітей хімічними побутовими речовинами» (6 клас).
Також посилено контроль за зберіганням та використанням мийних та дезінфекційних засобів, інших хімічних речовин, що використовуються у закладі. Створено відповідні умови щодо неможливості доступу здобувачів освіти до таких речовин.

Comments:
Only authorized users can leave comments.